Neváhejte nás kontaktovat!

Technická podpora Colosseum

Pro organizace používající systém Colosseum. Služba může být zpoplatněna dle typu servisní smlouvy.

+420 277 012 620

podpora@colosseum.eu

Pro komunikaci s technickou podporou můžete potřebovat program TeamViewer, který stáhnete ZDE.

teamviewer-logo-icon1

Zákaznická linka Colosseum Ticket

Pro dotazy ohledně rezervace a nákupu vstupenek z portálu prodejní sítě ColosseumTicket.cz.

+420 277 012 677

info@colosseumticket.cz

Články

Minulý týden jsme pořadatelům kulturních akcí na Plzeňsku představili novinky webu Plzeňská vstupenka a příležitosti k jejich vlastní propagaci. 

Seminář uspořádal Odbor kultury Magistrátu města Plzně ve spolupráci s Plzeňskými městskými dopravními podniky a naší firmou Perfect System. Zúčastnily se ho desítky osob z řad kulturních organizací, mezi nimi například Divadlo J. K. Tyla, Plzeňská filharmonie, DEPO2015, Nadace 700 let města Plzně a další. Tiskovou zprávu Magistrátu k proběhlému semináři naleznete zde.

Rozdíly oproti původní verzi portálu jsou více než výrazné. Kompletní redesign, který se navíc přizpůsobí jakémukoli mobilnímu zařízení, uplatnění QR kódů jako elektronických vstupenek s následnou možností off-line odbavení,  a zejména změna účelu celého webu. Plzeňská vstupenka se rozšířila o nabídku volnočasových aktivit a stala se z původního rezervačního a prodejního systému informačním portálem, který tak může pokrýt skutečně celou kulturní nabídku a umožnit prezentaci i organizacím, které vstupenky neprodávají. (Pozn.: přečíst si o změnách na portálu můžete také v tomto článku).

Propagace zahrnuje prezentaci akcí na portálu Plzeňská vstupenka s ročně stovkami tisíc návštěvníků z Plzeňska, Středočeského kraje, ale také z Prahy nebo sousedního Německa. Akce pořadatelů jsou také propagovány v newsletterech, odesílaných 2x měsíčně na 45 000 prověřených kontaktů – návštěvníků portálu, kteří jsou na portálu aktivní a nakupují vstupenky. Do spolupráce je zapojeno aktuálně více než 100 pořadatelských organizací a více než 60 prodejních míst vstupenek. 

V případě zájmu o zapojení Vaší organizace na portál Plzeňská vstupenka, kontaktujte naši Centrální rezervační kancelář emailem na info@plzenskavstupenka.cz nebo telefonicky 277 012 677. Pokud jste z jiného města a zajímala by Vás možnost spolupráce v rámci vybudování městského informačního portálu, ozvěte se nám na naše kontakty.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *