Neváhejte nás kontaktovat!

Technická podpora Colosseum

Pro organizace používající systém Colosseum. Služba může být zpoplatněna dle typu servisní smlouvy.

+420 277 012 620

podpora@colosseum.eu

Pro komunikaci s technickou podporou můžete potřebovat program TeamViewer, který stáhnete ZDE.

teamviewer-logo-icon1

Zákaznická linka Colosseum Ticket

Pro dotazy ohledně rezervace a nákupu vstupenek z portálu prodejní sítě ColosseumTicket.cz.

+420 277 012 677

info@colosseumticket.cz

Články

Reagujeme na stoupající poptávku po našich cloudových službách a stále rostoucí počet on-line prodejů vstupenek na webech i mobilních telefonech. Masivně proto investujeme do zvýšení výkonu, internetové konektivity ochrany našich serverů. 

Hostingové servery Colosseum stěhujeme do nejmodernějšího a nejlépe zabezpečeného data centra ve Střední Evropě, do ServerParku.

Nové hostingové centrum Colosseum garantuje:

  • 3x nezávislou konektivitu do internetu optickým vláknem
  • vynikající konektivitu NIX.CZ s přesahem do zahraničí SIX.SK a DE-CIX (největší peering centrum na světě)
  • vysoce efektivní ochranu před DDoS útoky 
  • redundantní připojení do elektrické sítě
  • redundantní on-line UPS
  • redundantní diesel agregát a klimatizace v konfiguraci 2+1

Vysoká kvalita a bezpečnost systému je doložena certifikáty ISO 9001 a ISO 27 001 (systém managementu kvality a bezpečnosti informací). Vysokou spolehlivost systému dokládá také standard TIER IV, což je nejvyšší úroveň záruky, které může datové centrum poskytnout (99,99 % dostupnost).

Cloudové řešení jsme rozšířili o nové diskové pole osazené rychlými SSD disky a novými, vysoce výkonnými servery značky Dell. V rozšiřování celého systému budeme přirozeně pokračovat také v budoucnu. Již dnes využívá našeho cloudového řešení více než 50% našich zákazníků a tento trend akceleruje. Je zjevné, že si firmy a organizace uvědomují výhody tohoto řešení v oblasti rychlosti, spolehlivosti a bezpečnosti. Oceňují možnosti snadného navyšování zdrojů jako diskový prostor, paměť, procesory, a to díky virtualizaci serverů i disků, díky vysokorychlostní internetové konektivitě mohou rozšiřovat svou on-line nabídku a v neposlední řadě je tu ekonomická výhodnost. 

Provozovat vlastní server znamená investice do jeho pořízení, správy a kvalitní internetové konektivity a existuje poměrně vysoké riziko ztráty dat při výpadcích a také velké náklady spojené se stále náročnější technologií. Datové centrum Colosseum dokáže zajistit provozuschopnost například při výpadku elektrického proudu díky využití záložního zdroje. Využívá nejmodernějších technologií, za jejichž pořízení neplatíte. 

Dohled nad centrem zajišťujeme 24 hodin denně, 365 dní v roce. Věříme, že splněním nejnáročnějších požadavků zajistíme a udržíme to nejcennější – důvěru našich zákazníků. 

 

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *