Neváhejte nás kontaktovat!

Technická podpora Colosseum

Pro organizace používající systém Colosseum. Služba může být zpoplatněna dle typu servisní smlouvy.

+420 277 012 620

podpora@colosseum.eu

Pro komunikaci s technickou podporou můžete potřebovat program TeamViewer, který stáhnete ZDE.

teamviewer-logo-icon1

Zákaznická linka Colosseum Ticket

Pro dotazy ohledně rezervace a nákupu vstupenek z portálu prodejní sítě ColosseumTicket.cz.

+420 277 012 677

info@colosseumticket.cz

Články

Z nabídky kulturních akcí v Plzeňském kraji vybírejte nyní ještě přehledněji. Nový portál klade důraz především na Váš komfort, protože víme, že i samotná zkušenost z nákupu je pro konečný zážitek z akce důležitá!

Z webu plzenskavstupenka.cz se stal kulturní portál s rozšířenou nabídkou volnočasových aktivit. Pokrývá širokou škálu akcí na Plzeňsku od divadel, kin, přes festivaly nebo sport. 

Vedle moderního designu se můžete těšit na celou řadu praktických funkcí. Které to jsou? Například:

 

Responzivita

Přizpůsobí se automaticky Vašemu mobilu nebo tabletu. Responzivní je i náhled sálu, ze kterého vybíráte jednotlivá sedadla, nákup a rezervaci vstupenek tak provedete pohodlně odkudkoli.

Nabídka volnočasových aktivit

Nově jsou na portálu zveřejněné také volnočasové aktivity, které nevyžadují předešlý nákup vstupenky nebo jsou zprostředkované v rámci spolupráce s třetími stranami.

Našeptávač

Stačí zadat pouze dvě začínající písmena a našeptávač Vám nabídne konkrétní odpovědi. Na jeden klik se pak dostanete přímo na detail a k rezervaci vstupenky.

WebSale 2.0

Zpřehlednili jsme nákupní proces, výrazně jsme přeuspořádali možnosti doručení a nákupu vstupenky. Při nákupu se rovnou vygeneruje QR kód, který slouží jako elektronická vstupenka a stačí ho ukázat obsluze u vstupu (v telefonu nebo tabletu), nemusíte tak nic tisknout. Nechybí ani přímý odkaz na prodejní místa, kde si můžete vyzvednout papírovou vstupenku.

Vyzkoušejte sami na plzenskavstupenka.cz a objevte přitom další novinky. V případě potřeby kontaktujte naši Centrální rezervační kancelář. Činnosti Centrální rezervační kanceláře zahrnují správu portálu, podporu pořadatelům, komunikaci s návštěvníky ohledně rezervace a prodeje vstupenek a také rozesílání newsletterů s nabídkou akcí v Plzeňském kraji. 

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *