Neváhejte nás kontaktovat!

Technická podpora Colosseum

Pro organizace používající systém Colosseum. Služba může být zpoplatněna dle typu servisní smlouvy.

+420 277 012 620

podpora@colosseum.eu

Pro komunikaci s technickou podporou můžete potřebovat program TeamViewer, který stáhnete ZDE.

teamviewer-logo-icon1

Zákaznická linka Colosseum Ticket

Pro dotazy ohledně rezervace a nákupu vstupenek z portálu prodejní sítě ColosseumTicket.cz.

+420 277 012 677

info@colosseumticket.cz

Články

Do divadla! Na koncert! Za sportem! Láká tramvaj obyvatele a návštěvníky Plzně. Což například při čekání na spoj není úplně marná výzva – můžeme zrovna přemýšlet, kam ve městě vyrazit nebo co třeba budeme dělat o víkendu. Portál plzenskavstupenka.cz nabízí spoustu možností kam v Plzni za zábavou a kulturou, a tedy spoustu nápadů a tipů například na divadelní a dětská představení, filmy v kině, plesy, koncerty, utkání, výstavy atd. včetně volnočasových aktivit.  Naleznete zde vstupenky například do Techmanie, Loosových interiérů, Divadla J. K. Tyla nebo kulturního domu Pekla.

Právě před rokem oblékla Plzeňská vstupenka nový kabát, nesoucí se v trendu responzivního a flat designu, přinášejícím větší přehlednost i svěží vzhled. Uživatelsky příznivější prostředí a rozšířená nabídka aktivit přilákala za rok o 40 % návštěvníků portálu více.

V duchu nového kulturního portálu s nabídkou vstupenek i volnočasových aktivit kráčí další krajská města. Například jsme kompletně redesingovali web HKpoint.cz – vstupenkový portál města Hradec Králové. Více o možnostech podobných řešení pro města naleznete ZDE.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *