Neváhejte nás kontaktovat!

Technická podpora Colosseum

Pro organizace používající systém Colosseum. Služba může být zpoplatněna dle typu servisní smlouvy.

+420 277 012 620

podpora@colosseum.eu

Pro komunikaci s technickou podporou můžete potřebovat program TeamViewer, který stáhnete ZDE.

teamviewer-logo-icon1

Zákaznická linka Colosseum Ticket

Pro dotazy ohledně rezervace a nákupu vstupenek z portálu prodejní sítě ColosseumTicket.cz.

+420 277 012 677

info@colosseumticket.cz

Reference

Na 25. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest jsou pro všechny filmové a festivalové fanoušky připraveny divácké akreditace, které můžete nakupovat na ColosseumTicket.cz.

Kromě on-line prodeje vstupenek a akreditací, zajišťuje Perfect System pro Febiofest komplexní festivalový servis – zákaznickou linku pro návštěvníky 7 dní v týdnu, správu akcí v systému Colosseum, aktivní propagaci přes Colosseum Ticket a další. Dále zabezpečujeme dodání kontrolních zařízení pro rychlé odbavení návštěvníků, tištěné vstupenky i vstupenky do mobilu (kontrola přes QR kód v mobilu).

Festival bude probíhat v Praze od 15. – 23. března, následovat budou ostatní města. Program pro Prahu se zveřejní 6. března, ale už teď můžete nakupovat vstupenky na exkluzivní akce jako je Culinary Cinema – tři filmové kulinářské večery, které snoubí projekce filmu s neodolatelnými menu, sestavenými a uvařenými šéfkuchaři Markem Fichtnerem nebo Markem Raditschem. Všechny tři filmy se budou promítat v multikině CineStar Praha – Anděl, následné večeře si budete moci vychutnat v restauraci Delight hotelu Andel´s (hned vedle multikina).

Více informací naleznete na webech Febiofestu nebo na ColosseumTicket.cz.

Přejeme Vám příjemný zážitek z nakupování a následného bohatého programu!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *