Neváhejte nás kontaktovat!

Technická podpora Colosseum

Pro organizace používající systém Colosseum. Služba může být zpoplatněna dle typu servisní smlouvy.

+420 277 012 620

podpora@colosseum.eu

Pro komunikaci s technickou podporou můžete potřebovat program TeamViewer, který stáhnete ZDE.

teamviewer-logo-icon1

Zákaznická linka Colosseum Ticket

Pro dotazy ohledně rezervace a nákupu vstupenek z portálu prodejní sítě ColosseumTicket.cz.

+420 277 012 677

info@colosseumticket.cz

Články

Letošní zahájení předprodeje na již 73. ročník mezinárodního hudebního festivalu Pražského jara potvrdilo vzrůstající trend on-line prodeje oproti ostatním prodejním kanálům. Přímo z webu Pražského jara se za jediný den prodalo téměř 3 000 kusů vstupenek (pozn. prodeje nezahrnují rezervace), což je o 29 % více oproti loňskému prvnímu dni předprodeje. V porovnání s průměrnou hodnotou prodaných vstupenek v den zahájení v letech 2015-2013 se jedná o více než 2,5 násobek. Web Pražského jara byl nejsilnějším prodejním kanálem, jehož podíl na celkovém prodeji činil 70 %, ostatní kanály se tak podílely necelou třetinou.

Ostatními analyzovanými kanály, sloužícími k předprodeji na festival Pražské jaro, byla pokladna Rudolfina prodejní síť Colosseum Ticket. Počet vstupenek prodaných na pokladně Rudolfina v den zahájení dlouhodobě klesá, oproti loňskému zahájení se na pokladně prodalo o 18 % vstupenek méně.  Naopak využití prodejní sítě Colosseum Ticket každoročně roste, letos se prodalo první den předprodeje o 17 % více než vloni touto dobou. Colosseum Ticket zahrnuje webový portál a síť prodejních míst vstupenek, což umožňuje mimo jiné variantu rezervace vstupenky on-line a vyzvednutí na kterémkoli výdejním místě po celé České republice.

Zahájení předprodeje Pražského jara doprovázel každoroční velký zájem, celkově bylo prodáno či rezervováno přibližně 10 000 vstupenek.

Nestihli jste si ještě koupit lístek na Pražské jaro či o něm teprve uvažujete třeba jako o vánočním dárku? Vyzkoušejte si on-line nákup nebo rezervaci v praxi na ColosseumTicket.cz, stále jsou volné lístky. A pokud zrovna on-line trendům neholdujete, můžete se podívat na seznam prodejních míst a zakoupit a vyzvednout si vstupenku v blízkosti svého domova.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *