Neváhejte nás kontaktovat!

Technická podpora Colosseum

Pro organizace používající systém Colosseum. Služba může být zpoplatněna dle typu servisní smlouvy.

+420 277 012 620

podpora@colosseum.eu

Pro komunikaci s technickou podporou můžete potřebovat program TeamViewer, který stáhnete ZDE.

teamviewer-logo-icon1

Zákaznická linka Colosseum Ticket

Pro dotazy ohledně rezervace a nákupu vstupenek z portálu prodejní sítě ColosseumTicket.cz.

+420 277 012 677

info@colosseumticket.cz

Nové služby

Spokojený návštěvník je vždy na prvním místě. Proto je důležité, aby byli všichni odbaveni rychle a bez komplikací. Jistě jste zvyklí na naše PDA, která fungují téměř stoprocentně. Čas od času se ale stane, že se k vám chystá více návštěvníků než obvykle, nebo je potřeba odbavovat vstupenky na místě, kde jsou problémy s internetem. Co dělat v takovém případě?

Právě pro tyto případy přicházíme s mobilní aplikací Colosseum Scanner!

Aplikace pracuje ve dvou režimech:

REŽIM FESTIVAL – offline kontrola QR kódů, na festivalech, v klubech nebo jiných open-air akcích, kde je internet nedostupný nebo nespolehlivý. Kódy jsou digitálně podepsané pro znemožnění podvodů. Data jsou následně po připojení k internetu synchronizována.

 

REŽIM ČTEČKA – kontrola QR i klasických čárových kódů, která v tomto režimu probíhá online. Číslo vstupenky lze zadat i manuálně. Čtečka funguje v celé řadě podob – pro kontrolu vstupů, kontrolu výstupů, obousměrnou kontrolu, přepínání režimu se nachází přímo na hlavní obrazovce pro rychlou manipulaci. Čtečka podporuje také různé způsoby čtení – pomocí integrované čtečky čárových kódů, čtení karet pomocí NFC, lze používat s bluetooth čtečkou či klasicky přes kameru telefonu. Lze nainstalovat i jako aplikaci do PC a používat v kombinaci s USB čtečkou. Dále je možné nastavit ruční či automatické potvrzení vstupu, nebo nastavit speciální kategorii, na kterou bude aplikace upozorňovat speciální barvou nebo zvukem.

 

 

Aplikace funguje na operačním systému Android, Windows i iOS. Propojení mezi aplikací a vaším rezervačním systémem je zabezpečeno vzdáleně pomocí speciálního API klíče, který je možné získat pouze od nás.

Chcete-li o Colossem Scanner vědět více či máte zájem o nezávaznou kalkulaci, neváhejte nás kdykoli kontaktovat!

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *