Neváhejte nás kontaktovat!

Technická podpora Colosseum

Pro organizace používající systém Colosseum. Služba může být zpoplatněna dle typu servisní smlouvy.

+420 277 012 620

podpora@colosseum.eu

Pro komunikaci s technickou podporou můžete potřebovat program TeamViewer, který stáhnete ZDE.

teamviewer-logo-icon1

Zákaznická linka Colosseum Ticket

Pro dotazy ohledně rezervace a nákupu vstupenek z portálu prodejní sítě ColosseumTicket.cz.

+420 277 012 677

info@colosseumticket.cz

Články Reference

Již několik let se netajíme spoluprací s agenturou Symbio, se kterou za sebou máme redesign našeho prodejního portálu Colosseum Ticket. 

Nyní se můžeme pochlubit dalším společným projektem. Poslední měsíce jsme se věnovali redesignu portálu Plzeňské vstupenky, který jsme spustili toto úterý!

Důvody pro redesing byly podobné jako tomu bylo v případě našeho Colosseum Ticket. Chtěli jsme jít dopředu v oblasti designu, technického zajištění i funkcionalit. 

Nově tedy na webu naleznete, mimo jiné, možnost vyhledávání dle hashtagů, detailní karty pro předplatná, zjednodušený jednokrokový nákupní košík, hlídacího psa, informační ikony na bezbariérovou dostupnost, titulky, délku představení atd. 

Vzhledem k častým výkyvům návštěvnosti pro nás bylo klíčové mít zajištěnou stabilitu webu. S tím nám pomáhá moderní konstrukce hostingu, dohledových nástrojů a zálohovacích systémů, které v rámci projektu dodáváme také. 

Plzeňská vstupenka je unikátní projekt, kterou za první půlku toho roku navštívilo více než 175 tisíc uživatelů. Budeme rádi pokud na její novou podobnu také kouknete na plzenskavstupenka.cz.

My se mezitím vrhneme na další webové projekty. 

 

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *