Neváhejte nás kontaktovat!

Technická podpora Colosseum

Pro organizace používající systém Colosseum. Služba může být zpoplatněna dle typu servisní smlouvy.

+420 277 012 620

podpora@colosseum.eu

Pro komunikaci s technickou podporou můžete potřebovat program TeamViewer, který stáhnete ZDE.

teamviewer-logo-icon1

Zákaznická linka Colosseum Ticket

Pro dotazy ohledně rezervace a nákupu vstupenek z portálu prodejní sítě ColosseumTicket.cz.

+420 277 012 677

info@colosseumticket.cz

Články

Jsme rádi, že našim zákazníkům, dodavatelům a dalším partnerům můžeme potvrdit záruku kvalitní spolupráce, již deklaruje nově obdržený certifikát dle mezinárodně uznávané normy kvality ISO 9001:2015.

Systém managementu kvality je v Perfect System zaveden již od roku 2007 a pravidelně revidován a dozorován, aby odpovídal zvyšujícím se nárokům na kvalitu poskytovaných služeb a produktů. V letošním roce proběhl recertifikační audit, vedený zástupcem společnosti URS Holdings, a to podle novely normy z roku 2015. Novela s sebou přináší řadu významných a v mnohých ohledech smysluplných změn, zejména přizpůsobila své požadavky skutečnému podnikatelskému prostředí a nedbá tak striktně na dodržování pro praxi zbytečných byrokratických postupů. To umožňuje dát větší prostor tomu, na čem v řízení kvality skutečně záleží, tedy na vytrvalé snaze dosáhnout spokojenosti všech zainteresovaných stran. 

V průběhu auditu byly důkladně prověřovány procesy vedoucí k zajištění služeb a produktů, postup vyhodnocování spokojenosti zákazníků a řešení stížností, řízení lidských zdrojů a vzdělávání zaměstnanců, kompletnost interní dokumentace, provádění interních auditů kvality, sledování měřítek úspěšnosti, nastavování a plnění cílů a další. 

Velké poděkování patří všem našim zaměstnancům, kteří svou prací neustále přispívají ke zlepšování poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků. 

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *